Loading

Tarihçe

Tarihçe
KEŞFET

2003’ten bugüne…

Deniz Portföy Yönetimi A.Ş olarak 2003 yılında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’ndan satın alınarak kurulduğumuz günden bu yana kurucusu olduğumuz 41 adet Yatırım Fonu, 21 adet Met – Life Emeklilik Fonu ve 1 Adet Garanti Emeklilik Fonu olmak üzere toplam 62 fonun yönetimini gerçekleştirmekteyiz.

Bireysel ve kurumsal yatırımcılara Portföy Yönetimi, Özel Fon Kurulumu ve Yatırım Fonu hizmeti sunan bir kurum olarak, 22 kişiden oluşan, her biri alanında uzman, deneyimli bir ekibe sahibiz. Bu ekipte Deniz Portföy Yönetimi Yatırım Fonları ve Özel Portföy Yönetimi alanında çalışan dokuz kişinin yanı sıra, bir teftiş sorumlusu, iki risk yönetimi uzmanı, iki adet iç kontrol uzmanı, bir araştırma analisti, iki mali işler uzmanı bulunmaktadır.

Doğru yönetim ile doğrudan başarı…

Yatırım fonlarımızın hacmi Haziran 2020 itibarıyla 7,660 Milyar TL’ye, piyasadaki toplam yatırım fonları büyüklüğü 146 Milyar TL’ye, emeklilik fonları ile birlikte yönettiğimiz toplam fon büyüklüğü ise 10,182 Milyar TL’ye ulaşmıştır. Tüm bu verilerin yanı sıra sahip olduğumuz yatırım fonlarında %5,5’lik pazar payı ile sektörel kategoride 6. sırada bulunmaktayız.

Deniz Portföy Yönetimi A.Ş. olarak müşterilerimizin yatırımlarına değer katan bir kurum olmak için çıktığımız yolda, bugün Portföy Yönetimi alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından biri haline gelmenin mutluluğunu yaşıyor ve her zaman daha iyiye ulaşmak için çalışıyoruz.

Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.