Loading

Özel Fon Kurulumu ve Yönetimi

Özel Fon Kurulumu ve Yönetimi
KEŞFET

Nedir?

Katılma belgeleri önceden belirlenmiş kişi veya kuruluşlara tahsis edilmiş fonlar «Özel Fon» olarak tanımlanır.

Neden?

Özel fonların pek çok avantajı bulunmaktadır.  Özel Fon Kurulum ve Yönetim hizmetinde size özel bir strateji oluşturulur ve fon bu doğrultuda yönetilir. Kurumsal bir yatırımcı iseniz kurumunuzun tanıtım ve markalaşma sürecine katkı sağlamış olursunuz. Fon katılımcılarını kurumsal yatırımcı olarak kendiniz belirleyebilir ve katılımcıların kurumunuza bağlılığının artmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra vergi avantajından faydalanabilir ve kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Ne Yapıyoruz?

Deniz Portföy olarak amacımız, özel fon kurmayı düşünen yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda fonun kuruluş işlemlerinden yönetimine kadar gerekli tüm hizmeti tek bir çatı altında deneyimli ve uzman kadrolar aracılığı ile eksiksiz bir şekilde sağlamaktır.

Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle sizden gelen talep doğrultusunda sizinle iletişime geçiyoruz. Bu aşamada Özel Fon Kurulumu ile ilgili ücret, komisyon, risk profil değerlendirmesi gibi tüm gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde tarafınıza ileterek başvuru sürecini başlatıyoruz. Bu süreçteki aşamaları kısaca aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

  1. Fon kuruluş evraklarının hazırlanıp, SPK’ya başvurulması
  2. SPK’nın incelemesi ve onay vermesi
  3. Halka arz ve operasyonel işlemler
(MKK Kaydileştirme, hesap açılışları, fon kodu, IMKB başvurusu, Takasbank başvurusu, vergi dairesi başvurusu, sirküler bilgilendirme vb.)

Ortalama olarak 3-4 ay süren başvuru sürecinin ardından kurulum tamamlandığında, risk-getiri profiliniz çerçevesinde fonunuza özel yönetim stratejileri oluşturuyor ve fonunuza ait portföyleri optimum getiri hedefi ile yönetiyoruz.

Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.