Loading

Özel Portföy Yönetimi

Özel Portföy Yönetimi
KEŞFET

Nedir?

Özel Portföy Yönetimi, bireysel ve kurumsal yatırımcılar için ulusal ve uluslararası sermaye piyasası araçlarından oluşan portföylerin yüksek getiri hedefi ile vekaleten yönetilmesi olarak tanımlanır.

Neden?

Son yıllarda küresel piyasalarda volatilite artmış, portföy yönetiminde risk ve çeşitlendirme, getiri sağlayabilmek için neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Fakat Türkiye odağına bakıldığında, yerleşik yatırımcılar, getiri ve risk ikileminde kabul edilebilir riske karşı en iyi getiriyi sağlayacak servis ve imkanlardan yoksundur.

Ne Yapıyoruz?

Deniz Portföy olarak amacımız, kabul edilebilir riske karşı en iyi getiriyi sağlayacak servis ve imkan ihtiyacını deneyimli, disiplinli ve başarılara imza atmış profesyoneller tarafından “Özel Portföy Yönetimi” tanımı altında karşılamaktır.

Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle sizinle “Portföy Yönetim Sözleşmesi” imzalıyoruz. Bununla beraber bir “Yerindelik Testi” yapıyor ve “Risk Profili” ölçümü gerçekleştiriyoruz. Bu test ve ölçümlerin ardından profilinize göre belirlenen risk grubuna dahil ediyoruz. Risk gruplarının yanında oluşturulacak portföy için de size özel eşik değer veya karşılaştırma ölçütü oluşturuyoruz.

Tecrübelerimize ve bilgi birikimimize dayanarak 1 yıl performans dönemi öneriyoruz fakat sizin tercihinize göre 3-6-9 ay olarak da hizmet sunuyoruz.

Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.