Loading

TEFAS

TEFAS
KEŞFET

TEFAS’la Deniz Portföy fonları bir tık uzağınızda….

Deniz Portföy fonlarına, tüm Denizbank şubeleri, AçıkDeniz internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve MobilDeniz üzerinden dilediğiniz yerden yatırım yapabilirsiniz.

Denizbank’ta hesabınız bulunmasa dahi, TEFAS platformu sayesinde diğer bankalardaki hesaplarınızdan da alım satımını gerçekleştirebilirsiniz.

TEFAS Platformu, yatırım fonu katılma belgelerinin elektronik bir merkezi platformda fon kurucuları tarafından platformda yer alan dağıtım kuruluşları aracılığıyla satılmasına ve geri alınmasına imkan veren, takasın ve saklamasının Takasbank-MKK sistemi ile entegre bir şekilde tam otomasyona dayalı olarak gerçekleştirilmesine imkan sağlayan elektronik bir platformdur. Daha detaylı bilgi ve TEFAS platformundaki tüm fonların karşılaştırmalı performanslarını inceleyebilmek için;

http://www.tefas.gov.tr/

Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.