close
chevron_left close
search
EN

Bireysel Portföy Yönetimi

Deniz Portföy olarak Fon Yönetimi’nde birinci önceliğimiz sürdürülebilir yüksek performans ve uzun vadeli, istikrarlı getiridir. Önceliklerimizi hayata geçirirken şeffaf ve kendini sürekli geliştiren yönetim anlayışımızdan taviz vermeyiz.

Bilgi Al

Nedir?

Bireysel Portföy Yönetimi, bireysel ve kurumsal yatırımcılar için ulusal ve uluslararası sermaye piyasası araçlarından oluşan portföylerin yüksek getiri hedefi ile vekaleten yönetilmesi olarak tanımlanır.

 

Neden?

Son yıllarda küresel piyasalarda volatilite artmış, portföy yönetiminde risk ve çeşitlendirme, getiri sağlayabilmek için neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Türkiye sermaye piyasalarındaki yatırımcılara, getiri ve risk ikileminde kabul edilebilir riske karşı en iyi getiriyi sağlayacak servis ve imkanlar sunmak amaçlı bireysel portföy yönetimi hizmeti verilmektedir.

 

Ne Yapıyoruz?

Deniz Portföy olarak amacımız, kabul edilebilir riske karşı en iyi getiriyi sağlayacak servis ve imkan ihtiyacını deneyimli, disiplinli ve başarılara imza atmış profesyoneller tarafından “Özel Portföy Yönetimi” tanımı altında karşılamaktır.

 

Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle sizinle “Portföy Yönetim Sözleşmesi” imzalıyoruz. Bununla beraber bir “Yerindelik Testi” yapıyor ve “Risk Profili” ölçümü gerçekleştiriyoruz. Bu test ve ölçümlerin ardından profilinize göre belirlenen risk grubuna dahil ediyoruz. Risk gruplarının yanında oluşturulacak portföy için de size özel eşik değer veya karşılaştırma ölçütü oluşturuyoruz. Bu karşılaştırma ölçütü doğrultusunda; portföyünüzü bir yıllık performans dönemleri bazında yönetiyoruz.