close
chevron_left close
search
EN

Deniz Portföy Kira Sertifikaları Katılım (TL) Fonu ( DPK )

En az %80’i devamlı olarak kamu ve özel sektörün çıkarttığı kira sertifikalarına yatırım yapan fonumuzdur. Her menkulun icazet belgesi bulunmaktadır.

Fon Almak İstiyorum
  • Getiri (Aylık)
  • Getiri (Yıllık)
  • Fon Fiyatı (Birim)
  • Risk Seviyesi help_outline
  • Yatırımcı Profili
  • Yönetim Ücreti (Yıllık)

Portföy Yapısı

Fon toplam değerinin en az %80’i devamlı olarak kamu ve özel sektör kira sertifikalarına yatırılır. Fon portföyünün tamamı ise faize dayalı olmayan para ve sermaye piyasası araçlarından oluşur.

Alım Satım İşlem Detay Yapısı

İş Günleri saat 13:30’a kadar verilen alım talimatları, T akşam hesaplanan fiyat üzerinden, ertesi iş günü fon hesabına geçmektedir. 13:30' dan sonra ise T+1 fiyattan, T+2 de gerçekleşmektedir. Satım emirleri de yine aynı şekilde saat 13:30’a kadar, T akşam hesaplanan fiyat üzerinden, ertesi iş günü vadesiz hesaba geçmektedir. 13:30'dan sonra ise, T+1 fiyattan, T+2 de gerçekleşmektedir.

Vergilendirme

Gerçek kişilerin fon katılma payı alım satım kazancı %10, tüzel kişilerin fon katılma payı alım satım kazancı %0 oranında stopaja tabidir.  (Gerçek kişiler için 02/05/2024-31/07/2024 tarihleri arasında alınan paylar 7.5% stopaja tabi olacaktır.) 23.12.2020-30.04.2024 tarihleri arasında alınan paylar için stopaj %0 olarak uygulanacaktır.

Risk Seviyesi

Fon Varlık Dağılımı

Alternate Text
İzahname keyboard_arrow_up Yatırımcı Bilgi Formu keyboard_arrow_up İzahname Değişiklikleri keyboard_arrow_up Performans Sunumları keyboard_arrow_up Portföy Dağılım Raporları keyboard_arrow_up Finansal Tablolar keyboard_arrow_up Fon Tanıtım Dokümanı keyboard_arrow_up