close
chevron_left close
search
EN

Deniz Portföy Dördüncü Serbest Fon (TL) ( DDC )

Dönemsel ÖST ve swap işlemleri yapılan sadece Ntelikli Yatırımcılara uygun olan fonumuzdur.

Fon Almak İstiyorum
  • Getiri (Aylık)
  • Getiri (Yıllık)
  • Fon Fiyatı (Birim)
  • Risk Seviyesi help_outline
  • Yatırımcı Profili
  • Yönetim Ücreti (Yıllık)

Portföy Yapısı

Sadece Nitelikli yatırımcı…Yerli ve/veya yabancı ihraççıların TL (Türk Lirası) cinsinden para ve sermaye piyasası araçlarına ve/veya döviz cinsinden para ve sermaye piyasası araçlarına ve/veya diğer varlık ve yatırım araçlarına, işlemlere ve sözleşmelere yatırım yaparak sermaye kazancı sağlamak ve portföy değerini artırmayı amaçlamaktadır.

Alım Satım İşlem Detay Yapısı

Alım İşlem Detayı: Değerleme günü (Salı T iş günü) saat 15:30’a kadar verilen alım talimatı, T akşam hesaplanacak pay fiyatı üzerinden T+1 iş günü gerçekleştirilir. Katılma payı tutarı fon hesabına geçene kadar, Para Piyasası Fonu DLY’de nemalandırılır.) Satım İşlem Detayı: Yatırımcıların belirlenen değerleme gününden (Salı iş günü) 2 (iki) işgünü öncesi Cuma (iş günü) saat 17:00’ye kadar verilen talimatlar, (Salı T İş günü) Akşam hesaplanacak pay fiyatı üzerinden T+1 iş gününde ödenir.

Vergilendirme

Gerçek kişiler için %10 Stopaj; tüzel kişiler için stopaj %0, Kurumlar vergisine tabidir.

Risk Seviyesi

Fon Varlık Dağılımı

Alternate Text
İzahname keyboard_arrow_up Yatırımcı Bilgi Formu keyboard_arrow_up İzahname Değişiklikleri keyboard_arrow_up Performans Sunumları keyboard_arrow_up Portföy Dağılım Raporları keyboard_arrow_up Finansal Tablolar keyboard_arrow_up Fon Tanıtım Dokümanı keyboard_arrow_up