close
chevron_left close
search
EN

Deniz Portföy Bankacılık Sektörü Hisse Senedi Serbest Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) ( DDA )

Birikimlerinizi Bankacılık hisselerine yatırım yapan fonumuzda değerlendirmek ister misiniz? TL cinsi ve bankacılık sektöründe faaliyet gösteren ortaklık paylarına yatırım yapar. Nitelikli yatırımcıya uygundur.

Fon Almak İstiyorum
  • Getiri (Aylık)
  • Getiri (Yıllık)
  • Fon Fiyatı (Birim)
  • Risk Seviyesi help_outline
  • Yatırımcı Profili
  • Yönetim Ücreti (Yıllık)

Portföy Yapısı

Fon toplam değerinin en az %80’i devamlı olarak bankacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin ortaklık paylarına ve bu ortaklık paylarını takip eden endeksleri ve borsa yatırım fonları katılma paylarına yatırım yapacaktır.

Alım Satım İşlem Detay Yapısı

İş Günleri saat 13:30’a kadar verilen alım talimatları, T akşam hesaplanan fiyat üzerinden, ertesi iş günü fon hesabına geçmektedir. Fon hesabına geçene kadar Deniz Portföy Para Piyasası Fonu’nda nemalandırılmaktadır. 13:30’dan sonra ise T+1 fiyattan, T+2de gerçekleşmektedir. Satım emirleri ise saat 13:30’a kadar, T akşam hesaplanan fiyat üzerinden, T+1 iş günü vadesiz hesaba geçmektedir. 13:30’dan sonra ise, T+2 fiyattan, T+2’de gerçekleşmektedir.

Vergilendirme

Gerçek kişiler için %10 Stopaj (1yıl elde tutulan katılma payları için stopaj %0); tüzel kişiler için stopaj %0, Kurumlar vergisine tabidir.

Risk Seviyesi

Fon Varlık Dağılımı

Alternate Text
İzahname keyboard_arrow_up Yatırımcı Bilgi Formu keyboard_arrow_up İzahname Değişiklikleri keyboard_arrow_up Performans Sunumları keyboard_arrow_up Portföy Dağılım Raporları keyboard_arrow_up Finansal Tablolar keyboard_arrow_up Fon Tanıtım Dokümanı keyboard_arrow_up