close
chevron_left close
search
EN

Deniz Portföy Altıncı Serbest Fon (TL) ( DDA )

Banka hisseleri ve Eurobondlara yatırım yapan, sadece Nitelikli Yatırımcılar için uygun olan fonumuzdur.

Fon Almak İstiyorum
  • Getiri (Aylık)
  • Getiri (Yıllık)
  • Fon Fiyatı (Birim)
  • Risk Seviyesi help_outline
  • Yatırımcı Profili
  • Yönetim Ücreti (Yıllık)

Portföy Yapısı

Nitelikli Yatırımcı…BİST30’da işlem gören; ortaklık paylarında, ağırlıklı olarak bankacılık sektörüne yatırım yapılacak ve min. %51 hisse tutma stratejisiyle yönetilecek olan fon, portföyün diğer kısmıyla ise Hazine veya özel sektörün çıkarttığı dış borçlanma araçlarına yatırım yapacaktır.

Alım Satım İşlem Detay Yapısı

Fon aylık fiyatlanmaktadır. Her ayın son işlem günü saat 13:30’a kadar giriş veya çıkış talimatlarının verilmesi gerekmektedir. Daha sonra verilen talimatlar ancak bir ay sonra işleme alınacaktır. Fondan çıkış yapıldığında yatırımcılara ödeme ayın 3. İşlem gününde (T+3 valör) yapılacaktır. Katılma payı alım tutarı fon hesabına geçene kadar, Para Piyasası Fonu DLY’de nemalandırılır.)

Vergilendirme

Gerçek kişiler için %10 Stopaj (1yıl elde tutulan katılma payları için stopaj %0); tüzel kişiler için stopaj %0, Kurumlar vergisine tabidir.

Risk Seviyesi

Fon Varlık Dağılımı

Alternate Text
İzahname keyboard_arrow_up Yatırımcı Bilgi Formu keyboard_arrow_up Fon Tanıtım Dokümanı keyboard_arrow_up İzahname Değişiklikleri keyboard_arrow_up Performans Sunumları keyboard_arrow_up Portföy Dağılım Raporları keyboard_arrow_up Finansal Tablolar keyboard_arrow_up